Poslední minivolejbal sezóny

V sobotu 20. května se konal poslední turnaj z minivolejbalové série v Krnově. Volejbalový oddíl Slezská Orlice opět prokázala svou vynikající organizaci a zvládla vše na jedničku. Díky nim byl každý turnaj nezapomenutelným a úspěšným zážitkem pro všechny zúčastněné. Tentokrát jsme vyrazili bez hlavního trenéra, a tak vše probíhalo pod taktovkou druhého trenéra Martina Nemeškala.

Turnaj měl opět skvělou účast a na všech hráčích bylo vidět, že se ve svých volejbalových dovednostech hodně zlepšili.

Naši hráči skvělými výkony získali první, třetí a čtvrté místo v kategorii starších žáků, jedno třetí místo v kategorii mladších žáků a další třetí místo v kategorii nováčků. V kategorii nejmladších jsme se umístili na čtvrtém místě.  Ale bez ohledu na to, jak se jednotliví hráči umístili, jsme hrdí na jejich úsilí a pokroky, kterých dosáhli. Rádi bychom všem hráčům a rodičům poděkovali za skvělou spolupráci v průběhu celého roku, která nám umožnila dosáhnout těchto vynikajících výsledků. Díky jejich oddanosti a podpoře jsme se dokázali prezentovat ve skvělém světle a dosáhnout úspěchů.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na úspěchu našeho týmu, a těšíme se na další spolupráci a sportovní výzvy v příštím školním roce.

 

Výsledky:

Kategorie starších žáků

1. místo Josef Nagy, Tadeáš Klíč a Phuong Anli Tran (Sany)

3. místo Vendula Kuczerská a Vojta Sroka

4. místo Kateřina Galová a Alexandra Pechová

Kategorie mladších žáků

3. místo Ema Schreiberová a Ema Haflantová

Kategorie nováčků

3. místo Marie Michalíková, Alžběta Chromíková a Tereza Kubalová

7. místo Ivana Kuczerská a Jana Michalíková

Kategorie nejmladších:

4. místo Melisa Oharková a Josef Kubala

SPORT Javorník, z. s.
ul. Míru 482
79070 Javorník
email: info@sportjavornik.cz

IČO: 03916341
DIČ: CZ03916341
Sberbank CZ, a. s. 4200572984/6800